ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İç Mimarımız Kübra Asena Güler, İnşaat Ekibi Sorumlumuz Çağrı Güler ve diğer profosyenel ekip arkadaşlarımız ile; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte ilkelerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

 

BİZ KİMİZ ?

ASN İç Mimarlık olarak, tutkularını ve değerlerini müşterileriyle paylaşan, oluşturduğumuz mekanlarda yaratıcı çözümler üreten yenilikçi bir firmayız. Bizler, tasarımlarımızda daima müşterilerimizin ihtiyaçlarını, isteklerini doğru şekilde analiz ederek oluşturduğumuz mekan konseptleriyle etkili, kaliteli ve sürdürülebilir olmayı amaçlarız.

    Firmamız, 2002'den beri Antalya'da bir çok kurum ve kuruluşlarla çalışmakta olan Çağrı Güler Emlak (www.cgremlak.net) referansıyla başarılı projelere imza atmıştır. Projelerimizde etkili tasarımlar ortaya koyarak kalıcı olmayı hedefleriz. Doğru analiz, programlama ve maliyet çalışmalarıyla mekan için en verimli tasarımları ortaya çıkartırız. Yarattığımız mekanların insanlar üzerinde oluşturduğu etkiye önem veririz. Projelerimizde oluşturduğumuz bütünleşmiş tasarım unsurlarıyla mekanların akıcı ve etkili olmasını sağlarız.

  Yaptığımız işi seviyoruz. Projelerimizde, müşterilerimiz için en iyi sonucu hedefler ve uygularız. ASN İç Mimarlık olarak tasarımlarımızı hayata geçirdikçe büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.